Prie jūros su vaikais

pramogos vaikams nidoje

Jūros vėjelis, saulė, švelnus bangų garsas… Ir žinoma, rėkiantis jūsų vaikas, nes jis tiesiog bandė valgyti smėlį. Aš užaugau netoli paplūdimio, dažnai ten lankydavausi, bet kai gimė sūnus, supratau, kad sunku su vaikais būti prie jūros. Mes atlaikėme kremo nuo saulės sukeltas alergijas, vandens sauskelnių nepatogumus, ir turbūt labiausiai bauginantį dalyką – dideles bangas. Pakeliui mes išmokome mylėti paplūdimį ir džiaugtis juo kaip šeima.

Nuo saulės apsaugos priemonių iki aukščiausios kokybės rankšluosčių, čia yra geriausi patarimai, kad būtų išvengta blogų dienų paplūdimyje – kaip mėgautis atostogomis prie jūros su vaikais.

nida poilsis su vaikais

1. Eikite į paplūdimį arba anksti arba vėlai.

Prie jūros eikite arba ryte, arba vakarop, kai ultravioletiniai saulės spinduliai yra ne tokie agresyvūs. Taip išvengsite nudegimų ir žalos jautriai vaikų odai.

2. Įvaldykite kremo nuo saulės meną.

Geriausias metas teptis kremu nuo saulės yra kai esate namuose, pilnai nusirengę. Kol atsirasite prie jūros kremas bus pilnai įsigėręs į odą.

3. Naudokite savo telefoną.

Nusistatykite laikmatį kremo nuo saulės naudojimui, sako Audra Janutienė, onkologinių odos ligų specialistė. Šio dalyko nevalia pamiršti, jei norite išvengti skaudžių nudegimų ir įvairiausių odos ligų.

Nusistatykite laikmatį kremo nuo saulės naudojimui. Šio dalyko nevalia pamiršti, jei norite išvengti skaudžių nudegimų ir įvairiausių odos ligų.


Audra Janutienė
poilsis nidoje su vaikais

4. Prie jūros su vaikais – sukurkite savo oazę.

Tai gali būti saulės skėtis skirtas jūsų jauniesiems stovyklautojams pasislėpti nuo saulės. Dabar, kai jūs turite vaikų, jums reikia sukurti šešėlių tvirtovę. Mano šeimos paplūdimio įrangos rinkinys vystėsi ilgai, buvo įtraukti tokie dalykai kaip skėtis ir palapinė, kad turėtume pakankamai vietos, kad kiekvienas galėtų pailsėti nuo tiesioginių saulės spindulių. Vaikai palapinėje valgo ir žaidžia.

Dabar, kai jūs turite vaikų, jums reikia sukurti šešėlių tvirtovę.

5. Pasiimkite skėtį nuo lietaus.

Nepaisant mano pastangų, mano vaikas nekenčia dėvėti skrybėlės, todėl aš nešuosi didelį lietaus skėtį, kad apsaugočiau mus abu, kol jis kasa smėlį lauke, ne palapinėje.

pramogos neringoje vaikams

6. Naudokite savo automobilį kaip vandens saugyklą.

Automobilyje palikite vandens butelius, pripildytus šaldyto vandens. Jūs turėsite šaltų gėrimų dienos pabaigai, ir jums nereikės pirkti vandens buteliukų kurorte.

7. Palikite kėdes.

Jūs galite palikti jas namuose, kol jūsų vaikai yra jauni ir aktyvūs.

“Aš paplūdimyje nebuvau prisėdusi nė karto per šešerius metus!” sako Austė Kundrotienė, dvejų vaikų mama, kuri pasiima savo dukteris į bent dvi paplūdimio atostogas kiekvienais metais.

8. Įsigykite turkiškus rankšluosčius.

Turkiški rankšluosčiai yra lengvi, plokštieji rankšluosčiai, kurie užima daug mažiau vietos jūsų paplūdimio krepšyje, nei įprasti stori rankšluosčiai. Bet patikėk manimi, jie pakankamai minkšti, kad vaikai prigulę ant jų jaustųsi jaukiai.

9. Susipakuokite maistą į smėlio nepraleidžiančius maišelius

Užsegami maišeliai su obuoliais ir sausainiais yra išmanūs dalykai iškylai prie jūros.  Jei dedatės sumuštinius, supjaustykite juos mažesniais gabaliukais, kad jei nukris į smėlį turėtumėte daugiau maisto.

neringa su vaikais

10. Protingai pakuokite maistą

Kitas būdas išvengti smėlio užkandžiuose: rekomenduoju daugkartinio naudojimo dėžutes maistui, kad išvengti nuskrendančių nuo vėjo plastikinių maišelių.

11. Prie jūros su vaikais – pasiimkite dvigubai daugiau maisto, negu manote, kad reikia.

Tikėtina, kad didelė dalis maisto netyčia gaus smėlio ar sušlaps, nesvarbu, koks atidus būsite. Ir vaikams teks likti alkaniems, kai jie visą dieną buvo aktyvūs! Pasirūpinkite, kad taip neatsitiktų!

12. Gerkite vandenį

Žinokite, kad vaikams reikia priminti gerti pakankamai vandens. Dėl dienų paplūdimyje aš paimu vandens butelį, sumaišau per pusę su sultimis, kad privilioti mūsų sūnų pagurkšnoti dažniau.

13. Naudokite pramogas kaip paskatinimus

Neleiskite, kad vaikai jums nurodinėtų.

Jei norite, kad jūsų vaikai jūsų klausytų, dėl tokių dalykų, kaip pavyzdžiui, dėvėti skrybėlę arba pasitepti kremu nuo saulės, sustokite ledų parduotuvėje ir susitarkite su vaikais, kad nupirksite ledų tik su sąlyga, kad šie reikalavimai bus išpildyti.