Dažnai užduodami klausimai

ar interneto kainos teisingai?

taip, kainos internete kiekvieną kartą atspindi faktinį nuoma su potencialiu konversijos kursu. Atminkite, kad daugelis namų savininkų deklaruoja nuomos kainą nacionaline valiuta ir jos gali skirtis atsižvelgiant į pardavimo valiutą (mokėjimo valiuta). Tai gali būti atskirais atvejais už jus arba jūsų nenaudai. Tačiau, jei nusprendėte atlikti užsakymą, šios kainos yra galiojančios ir privalomos.

kokios papildomos išlaidos gali atsirasti?

į nuomos kainą gali būti pridėta šių išlaidų rūšių:-aprašyme nurodytos papildomos išlaidos (yra individualios ir turi būti paskelbtos puikiai)
-lankytojų mokesčiai (suma gali skirtis priklausomai nuo kiekvienos šalies, miesto ir regiono)
-jūsų kelionių agentūros biuro mokestį (turi būti deklaruojamas internetinio užsakymo proceso metu),
-Galimos priemokos už prašomus kelionės draudimus (rodomos aiškiai)

kas yra lankytojų mokestis? Ar turiu už tai mokėti?

turizmo mokestis yra skirtas lankytojo mokesčiui (vietiniams mokesčiams), kurį kelia miesto, regiono ar šalies Vyriausybės vietos valdžia turistinei infrastruktūrai (švara, paplūdimiai, pėsčiųjų takai, kultūra ir kt.). Jis imamas atskirai, o suma priklauso nuo objekto nustatymo regione, atostogų dienos ir svečių amžiaus (vaikai paprastai yra apmokestinami mažiau). Suma gali skirtis ir ji kiekvieną kartą taip pat. Valiutos ir banko pervedimo išlaidos pridedamos konvertuojant į įvairias valiutas, kurias namų savininkas paprastai laiko iš anksto. Tikslios sumos visada gali būti paprašyta jūsų kelionių agentūroje.

ką man reikia atsinešti kartu?

atostogų namuose, atostogų butuose, mobiliuosiuose namuose ir palapinėse: rankšluosčių, rankų ir vonios rankšluosčiai ir patalynė turėtų būti pateikti jums, jei jie nėra įtraukti arba negali būti užsakomi paprašius vietoje. Apskritai, jei reikia, turėtumėte atnešti specialius patogumus, pavyzdžiui, kavos virimo aparatas, kiaušinių viryklė, prieskoniai, ploviklis, popieriniai rankšluosčiai ar tualetinio popieriaus, jei jie nėra išvardyti skelbimu. Išimtys nurodytos turto aprašyme arba nuomos sąlygose.

kas yra po ranka virtuvėje, jei nieko nėra pasakyta apie tai?

iš esmės, kiekvienas virtuvė yra įrengta su patiekalais ir stalo įrankiais galimų svečių skaičių, taip pat yra elektrinė orkaitė arba dujinė viryklė ir šaldytuvas. Elektros įranga, pavyzdžiui, kavos virimo aparatas ar skrudintuvas, ne visada yra prieinama, viryklė paprastai apima dvi dujas ar elektrines plokštes, kepimo krosnis dažnai yra prieinama. Nėra paklausos, kad, nors.

ar yra lovos drabužius galima mano objektas?

apskritai, visos kainos apima lovos drabužius. Tačiau kiekvienas namų savininkas turi savas taisykles. Išimtiniais atvejais objekto aprašyme galite rasti papildomų išlaidų. Jei ten nėra nieko ten, lova drabužius galima nemokamai.