Apgyvendinimas Nidoje

Nida – vienas iš kultūriškai turtingiausių Baltijos kurortų, kurį kasmet aplanko vis daugiau svečių. Ir ne tik vietinių, bet ir iš įvairiausių pasaulio šalių. Nidoje daug lankytinų vietų, gražių gamtos kampelių ir auksinės kopos su banguojančia jūra priešaky. Nidoje neužtenka pabūti dieną ar dvi, čia reikia apsistoti ilgesniam laikui, kad būtų pajausta magiška Nidos atmosfera ir atsiskleistų įvairiapusis jos grožis. Todėl aktualiu klausimu tampa apgyvendinimas Nidoje.

Apgyvendinimas Nidoje sulaukia dėmesio ne tik vasarą, bet ir kitais metų sezonais – pavasarį, žiemą ir netgi rudenį. Skirtumas tik toks, kad vasarą apgyvendinimas Nidoje ir jo paieškos itin populiarios, geriausios vietos greitai rezervuojamos ir neretai būna atvejų, kad laisvų apgyvendinimo įstaigų tiesiog nebelieka. Kad taip nenutiktų, poilsio namais ar apartamentais reikia pasirūpinti iš anksto.

Besirinkdami jums tinkamiausią apgyvendinimo Nidoje variantą, įvertinkite kelis dalykus:

  1. Laiką, kada norite rezervuoti kambarį. Nidoje kasmet vyksta ne tik jau tradicija tapę, kelis dešimtmečius skaičiuojantys renginiai, bet ir vis dažniau organizuojami nauji pasirodymai, festivaliai, koncertai. Todėl apgyvendinimas Nidoje turi būti apsvarstytas iš anksto. Beje, iš anksto pamąstyti apie nuomą Nidoje verta, nes tokiais atvejais išauga tikimybė, jog ji bus pigesnė, nei ieškant kambario paskutinę minutę.
  2. Lokaciją, kurioje yra apgyvendinimo vieta. Žinoma, geriausia rinktis centre esančias apgyvendinimo įstaigas, nes iš čia bus nesunku pasiekti bet kurį lankytiną objektą. Be to centrinė vieta bus patogi ir tuo, kad šalia jos – svarbiausi objektai, pavyzdžiui, maitinimo įstaigos, jaukūs parkeliai, parduotuvės ir suvenyrų parduotuvėlės. Toks apgyvendinimas Nidoje – vertas dėmesio.
  3. Kainą, kiek esate pasirengę mokėti už nuomą. Apgyvendinimas Nidoje turi daugybę veiksnių, kuriuos reiktų įvertinti. Kainai įtaką daro tai, prieš kiek laiko buvo rezervuoti apartamentai / kambariai; vieta, kurioje yra įsikūrusi apgyvendinimo įstaiga ir bendras apgyvendinimo lygis, t. y. ar tai prabangūs apartamentai, ar vieno nedidelio kambario (vienviečio / dviviečio) nuoma, ar viešbutis. 
  4. Asmeninius poreikius. Šiuo metu Nidoje yra gana nemažas apgyvendinimo pasirinkimas: atskiri kambariai namuose ar butuose, butai, namai, viešbučiai, prabangūs apartamentai ir pan. Pirmiausia, turi būti įvertinta, keliese atostogausite, kokie jūsų poreikiai ir finansinės galimybės. Pavyzdžiui, keliautojai teigia, kad norint sutaupyti, geriausia rinktis apgyvendinimo įstaigą, kurioje kartu yra ir virtuvė, nes tuomet galima gaminti maistą patiems ir neišlaidauti kavinėse.
  5. Atsiliepimus. Sunku būtų rasti Nidos svečią ar atostogautoją, kuriam nerūpėtų apgyvendinimas Nidoje. Tokios vietos neabejotinai turi būti patogios keliautojams, švarios, tvarkingos, jaukios. Ne vienas keliautojas pageidauja, kad apgyvendinimo įstaigos šeimininkai būtų svetingi, draugiški ir geranoriški, kurie prireikus pagelbėtų ir patartų, ką pamatyti ar kur nueiti Nidoje. Būtent todėl prieš išsirenkant apgyvendinimą Nidoje tikslinga būtų žvilgtelti į buvusių keliautojų ir Nidos svečių atsiliepimus, vertinimus ir komentarus. Internete yra ne viena sistema, kurioje keliautojams leidžiama įkelti nuotraukas – pasinaudokite tokiomis galimybėmis.

Apgyvendinimas Nidoje yra išties svarbus klausimas. Vieta, kurioje pasirenkama atostogauti ar ilsėtis, turi būti maloni ir komfortiška. Būtent pagal aukščiau išvardytus kriterijus, stengiantis atitikti keliautojų lūkesčius, buvo įkurti poilsio namai Nidoje „Nidos gaiva“. Tai apartamentai, įsikūrę pačiame Nidos centre, šalia gražiausių ir labiausiai turistų mėgstamų populiarių objektų. Kambariai tvarkingi ir primenantys jaukių namų atmosferą, kambariuose visos būtiniausios priemonės. 

Toks apgyvendinimas Nidoje neleis gailėtis savo pasirinkimu. Vakarus ar popietes galėsite leisti patogiai įrengtoje terasoje, o vakarop – išsinuomoti dviratį ir pralėkti gražiomis Nidos gatvėmis.

Norite įsimintinų ir geras emocijas keliančių atostogų? Keliaukite į Nidą, pasirinkite poilsio namus „Nidos gaiva“ ir sužinokite, kas yra idealus apgyvendinimas Nidoje.