Atostogos paplūdimyje

atostogos papludimyje

Ar jums patinka leisti laiką paplūdimyje? Tinkamas pasirengimas gali reikšti daug malonesnę patirtį ilsintis ant smėlio prie jūros, nes tokie dalykai kaip nudegimas saulėje, vabzdžių įkandimai, blogas oras, ir tt., gadina poilsį prie jūros. Šie patarimai padės jums suplanuoti pasakišką poilsį prie jūros, nesvarbu, ar jūsų pajūrio viešnagė truks mėnesį, savaitę ar dvi, visą savaitgalį, ar tik vieną dieną.

Mėgaukitės paplūdimio atostogomis

Geras paplūdimio atostogas reikia suplanuoti. Turėtumėte pasirūpinti tiek gero, tiek blogo oro veikla, pasiimti svarbiausius daiktus, kaip akinius nuo saulės, kremą nuo saulės su plataus spektro ultravioletinių spindulių apsauga, ir dar keletas dalykų, kad jūsų viešnagė būtų lengvesnė, saugesnė ir malonesnė, ir svarbiausia, nusiteikti teigiamą požiūrį ir pabudinti savo humoro jausmą. Vadovaukitės šiais patarimais, įsitikinkite, kad turite daug laiko, saulės, smėlio, ir veiklos!

Geras paplūdimio atostogas reikia suplanuoti.

apartamentai neringoje

Pasirinkite paplūdimį pagal norimą atostogų tipą

Pasidomėkite. Pradėkite nuspręsdami, kokio tipo patirties norite iš savo viešnagės.

Ar jums patinka minios žmonių, ar labiau mėgstate skaityti knygą ir įsiklausyti į banguojančio vandenyno bangas ir pabūti ramiai? Ar jūs keliaujate su mažais vaikais ar labiau norėtumėte suaugusiųjų kompanijos? Ar norite, kad jūsų šuo būtų kartu su jumis, o ne kažkur, kur neleidžiami augintiniai? Ar norite, kad būtų išvengta vabzdžių? Ar planuojate praleisti didžiąją dalį savo laiko ant smėlio ar vandenyje? Pasidomėkite paplūdimiu, kurio aplinkos tipas jums patiks labiausiai. Peržiūrėkite taisykles dėl mėgstamų veiklų.

Atostogos paplūdimyje: pasirūpinkite patogia vieta sėdėti ar degintis

Nešiojamos sulankstomos kėdės ir gultai ženkliai patogesni, nei šlapias rankšluostis.

Ar norite ko nors arti žemės, ar jums patogiau kažkas su daugiau vietos? Ar norėsite pasinaudoti gėrimų laikikliu? Ar tai lengvas ar nešiojamas gultas, jei reikia toli gabenti? Jei nesate vienas, ko nori kiti keliaujantys su jumis? Ar važiuojate su irzliu žmogumi, ar mažu vaiku? Kokio tipo gultas, kėdė, padarytų juos labiausiai patenkintais?

Paplūdimio kėdės ir nešiojami gultai turėtų būti geros formos, nesurūdiję ir patogūs.

Ar jūsų rankšluosčiai pakankamai dideli, kad atsigulti ant smėlio, ar patogu bus ant jų gulėti po pasiplaukiojimo vandenyje? Ar jie spalvingi ir pakankamai skiriasi, kad lengvai atskirtumėte saviškį nuo kitų, kuris rankšluostis yra jūsų? Šiek tiek planavimo prieš kelionę užtikrins, kad jūs galėsite sėdėti, atsigulti ir mėgautis patogumais.

nakvyne neringoje

Saugokite save

Niekas negali sugadinti paplūdimio atostogų labiau, nei saulės nudegimas, niežulys nuo vabzdžių įkandimų, arba skausmas įsipjovus koją. Taigi būkite pasirengę šiems netikėtumams, kad jie nesugadintų kelionės. Saugokite savo odą nuo saulės ultravioletinių spindulių. Pirkdami naują apsaugos nuo saulės kremo buteliuką, įsitikinkite, kad jo pakaks, ir būtinai patikrinkite galiojimo terminą. Odos vėžio specialistai rekomenduoja naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės formules. Apsvarstykite galimybę naudoti dvi skirtingas apsaugos nuo saulės priemones: vieną jūsų veidui ir kitą kūnui – ypač jei jūsų oda yra jautri arba turi polinkį spuogams. Vis daugiau ir daugiau prekinių ženklių siūlo įvairių kremų nuo saulės jautrios odos savininkams, tiek veidui, tiek kūnui.