Nuoma Nidoje

kambariu nuoma nidoje

Ieškote atostogų krypties? Svarstote, kad seniai lankėtės Baltijos pajūryje? Kirba mintis aplankyti gražiausią Lietuvos kurortą – Nidą? Tuomet ir nuoma Nidoje turėtų būti aktualus klausimas. Svarbu – neskubėkite, skirkite nuomos Nidoje paieškoms šiek tiek laiko, susirinkite jums reikalingą informaciją, rezervuokite patikusį variantą ir laukite atostogų! O šis straipsnis, tikimės, padės išsirinkti geriausią ir tinkamiausią nuomos Nidoje pasiūlymą.

Klausimai dėl nakvynės Nidoje užplūsta beveik kiekvieną keliautoją ar atostogas Nidoje planuojantį žmogų, tad ką reikėtų žinoti? Poilsio namai „Nidos gaiva“ Nidos svečius priima profesionaliai, nes per daugybę veiklos metų jau spėjo išsiaiškinti, ko reikia, kad nuoma Nidoje būtų sklandi ir sėkminga, keliautojams nekeltų streso ar neigiamų emocijų. 

Nuoma Nida – ypatingas pasirinkimas

Pirmiausia, reikia žinoti, kad nuoma Nidoje gali būti įvairių rūšių: vienviečiai, dviviečiai ar triviečiai kambariai, butai, apartamentai. Kuo jie skiriasi? Pavieniai kambariai yra pigiausias ir optimaliausias variantas. Kambarys dažniausiai tinka vienam keliautojui arba porai, kurie nuoma Nidoje pasinaudoja tik tam, kad turėtų kur pernakvoti, o visą savo laiką leidžia grožėdamiesi Nidos gamta, gulėdami prie jūros, vaikščiodami po miestelį ir pan. Taip pat tokia nuoma Nidoje tinkama tada, kai nenorima daug išlaidauti apgyvendinimui, bet norisi mažo, jaukaus, patogaus ir privataus kampelio poilsiui. 

Butai – komfortiškas nuomos Nidoje variantas ir sąlyginai nebrangus. Čia dažniausiai būna tai, ko reikia, yra virtuvė, atskiri vonios bei tualeto kambariai. Tokia nuoma Nidoje labiausiai domina šeimas arba tuos asmenis, kurie nori atostogų metu gyventi erdvioje patalpoje.

O ką daryti tuomet, jei radote daug nuomos Nidoje variantų ir negalite apsispręsti, ką pasirinkti? Atidžiau patyrinėkite, ką siūlo apgyvendinimo įstaigos. Mes jau patyrinėjome. Ir radome, kad nepriekaištinga reputacija, puikiais keliautojų atsiliepimais ir aukšta kokybe išsiskiria poilsio namai „Nidos gaiva“. Ką jie siūlo? Paprastus dviviečius kambarius, kambarius su terasa, kambarius šeimoms ir  apartamentus (dviejų kambarių butą), kuriame gali apsigyventi iki penkių asmenų. Beje, kambarį čia išsinuomoti galite kuriam tik norite laikui – nuo vienos paros iki kelių savaičių ar mėnesių. Tokią galimybę siūlo tikrai ne visos apgyvendinimo įstaigos Nidoje. Dažnai reikalaujama, kad nuoma Nidoje būtų užsakoma bent trims paroms…

Antras privalumas – papildomos paslaugos. Kam nepatiks nuoma Nidoje su nemokamu internetu, privačia automobilių stovėjimo aikštele, dviračių nuomos paslauga ir netgi galimybe atostogauti su savo mylimu augintiniu? Tokias paslaugas siūlo poilsio namai „Nidos gaiva“. 

Nida – tikrai ypatinga vieta


Nuoma – svarbus pasirinkimas

Keliautojai šią apgyvendinimo įstaigą Nidoje mėgsta ir dėl kitų dalykų, pavyzdžiui, puikios lokacijos. Svečiai mėgsta, kai nuoma Nidoje siūloma pačiame miestelio centre, iš kurio lengva pasiekti lankytinas vietas. Mėgstama, kai nuoma Nidoje yra šalia kavinių ar restoranų, į kuriuos galima bet kada užeiti. Džiaugiamasi, kad ši nuoma Nidoje yra šalia suvenyrinių krautuvėlių. Kai besigrožint Nidos kraštovaizdžiu ir objektais, įsijautus į atostogas užmirštama nupirkti lauktuvių artimiesiems, geriausia išeitis – šalia poilsio namų suvenyrus siūlantys prekiautojai – gintaro gabalėliai, gintaro auskarai, gintariniai talismanai, muilas su gintaro gabalėliais ir pan. Jūs būsite patenkinti komfortiška nuoma Nidoje, o Jūsų artimieji džiaugsis smagiomis lauktuvėmis, kurių paieškos beveik neatims Jūsų atostogų laiko!

Keliautojai neužmiršta įvertinti ir poilsio namų „Nidos gaiva“ šeimininkų svetingumo – geranoriškumo, draugiškumo, malonaus ir šilto bendravimo, kokybiškai ir sklandžiai suteikiamų nuomos Nidoje paslaugų, puikaus kainos ir kokybės santykio.

Nuoma Nidoje – būtina, kai atostogas ar laisvalaikį renkamasi praleisti Nidoje. Nuoma Nidoje – neužmirštama, kai ji praleidžiama tinkamai pasirinktoje apgyvendinimo įstaigoje. Nuoma Nidoje – visiškai ne problema, kai ji patikėta profesionalams, t. y. poilsio namams „Nidos gaiva“.

Kuršių nerija yra vakarinėje Lietuvos pajūrio dalyje. Tai 30 km ilgio smėlio juosta, besidriekianti nuo Klaipėdos iki Palangos. Smėlio juostą padalija į dvi dalis Nidos įlanka, esanti šiaurės rytinėje Kuršių nerijos dalyje.

Nida, Lietuva: Neringa, Klaipėdos apskritis, vakarinė Lietuvos dalis, garsėja tūkstančiais migruojančių paukščių, atvykstančių ten ilsėtis per Baltijos jūrą. Vertingiausi yra avoketai, kurių sparčiai mažėja dėl visuotinio atšilimo ir kitų neigiamų žmogaus veiklos padarinių. Galbūt kai kuriuos galėsime pamatyti savo kelionėje po Kuršių neriją, kurią kasdien organizuoja kelionių agentūra „Marine“ (daugiau informacijos žemiau). Jei jums pasisekė, pamatysite ir daug erelių ar gervių.

Nida, Lietuva: Apgyvendinimas. Pirmas dalykas, kurį pamatysite atvykę į Nidą, yra kopų miškas, labai panašus į tai, ką galite rasti Kuršių nerijoje. Deja, Nidoje dar nėra modernių viešbučių, tačiau jei nebijote kempingo, čia yra galimybė tai padaryti arba tikriausiai vienas iš vietinių svečių namų padės išsinuomoti kambarį už priimtiną kainą.