Kaip pilnai atsipalaiduoti keliaujant

poilsis nidoje

Kiek kartų jūs grįžote namo iš fantastiškų atostogų, ir aptikote save pasakojantį ką nors apie tai, kad nespėjote pailsėti ir jums reikia dar savaitės atostogų? Šiuolaikinio gyvenimo tempas apsunkina poilsį, ir ilgą laiką būnant toli nuo namų gali sukelti stresą, nors kelionėje ir smagiau, nei mūsų kasdieniame gyvenime.

Perskaitykite keletą patarimų, kaip pilnai pailsėti per savo atostogas.

Apribokite naudojimąsi technologijomis

Šis patarimas yra bene svarbiausias, akivaizdžiausias, ir sunkiausias įgyvendinti. Bet rimtai: atsiriboti nuo technologijų yra didžiulis žingsnis padėsiantis atsipalaiduoti. Jums nereikia dirbti, atsakinėti į skambučius, el. laiškus, tad kam be reikalo naudotis priemonėmis, kurios primena jums darbą?

Išjunkite telefono duomenų perdavimą tarptinkliniu ryšiu ir (arba) programėlių pranešimus. Netikrinkite savo el. pašto (arba, jei šis patarimas jums neįgyvendinamas, kaip man, tikrinkite jį vieną kartą per dieną iš anksto nustatytu laiku). Pasimėgaukite buvimu be televizoriaus ar radijos – jei kažkas svarbaus atsitiks pasaulyje, jūs anksčiau ar vėliau vistiek sužinosite.

apartamentai nidoje

Gal nesivežti fotoaparato…

Kas yra įprasta tarp draugų, tai dalintis atostogų akimirkomis socialiniuose tinkluose. Aš tikrai suprantu instinktą nufotografuoti visus įdomius paminklus esančius aplink jus. Tačiau kartais, mes taip susitelkiame į įvairių akimirkų, įdomybių aplink mus, užfiksavimą, ir pamirštame, kad vargu, ar tai tikrai yra gero poilsio receptas. Nuotraukos gali būti sugadintos, ištrintos ar prarastos “Facebook” archyvuose, bet atsiminimai lieka amžinai. Įsitikinkite, kad jūsų poilsis yra sukoncentruotas į visus savo paties pojūčius, ne tik vaizdo užfiksavimo įrenginį.

poilsis neringoje

Kaip pilnai atsipalaiduoti keliaujant – nesusidarykite griežtos dienotvarkės

Kai aš planuoju atostogas, noriu pabūti visur, pamatyti visas įžymias vietas, pavalgyti visuose restoranuose, patirti visas įdomybes… Manau, suprantate, kur aš lenkiu. Per griežtai suplanuota kelionė neleis jums atsipalaiduoti ir pasimėgauti. Nesusidarydami pernelyg griežto kelionės plano turėsite tiek daug laiko, bet kurioje vietoje, ir pagal norą, ką norėsite pamatyti ir padaryti, pasiliksite sau daugiau laiko realiai džiaugtis tuo, kur esate ir ką veikiate.

Pasilikite sau laiko džiaugtis tuo, kur esate ir ką veikiate.

Iš tiesų, skirti daugiau laiko objektams ir atsipalaidavimui gali būti lemiamas žingsnis link geros kelionės. Ne per seniausiai keliavau su draugu į Romą porai savaičių, ir bandžiau naują kelionės taktiką. Kadangi mieste buvo karšta, ir kadangi aš nesu atsparus sparčiai didėjančioms temperatūroms, mes stengėmes kuo laisviau planuoti mūsų rytinę ir vakarinę veiklą, o popietes paskyrėme poilsiui prie baseino mūsų nuomuojamuose apartamentuose (išrinktuose specialiai dėl šios priežasties). Jei mes negalime pamatyti visko per vieną kartą, ko mes tikimės? Aš tikiu, kad Roma kitą kartą vis dar bus ten pat, ir galėsime pamatyti tai, ko nepamatėme kitą kartą.

poilsis su draugais

Pasirinkite kelionių atžvilgiu panašaus mąstymo draugus

Kai kurie žmonės, nesvarbu, kaip vienas kitą myli, tiesiog negali keliauti kartu. Ieškokite kelionių partnerio, kuris turi panašų tempą, kaip jūs. Ar tai būtų energinga, ar labiau primenanti vėžlį asmenybė, yra labai svarbu siekiant išvengti nesutarimų, kurie gali sukelti stresines situacijas.